30 December 2015

Najciekawsze wydarzenia 2015 roku

Witajcie kochani! 

Nieubłaganie dobiega końca rok 2015, dla kogoś był on pełen sukcesów, ktoś będzie go pamiętał jako rok ciężkich wyzwań.


Jakie wydarzenia w świecie mody najbardziej was urzekły?

Przygotowałam dla Was kilka ciekawych i zabawnych faktów :)Może był to powrót Johna Galliano na pozycji dyrektora kreatywnego? Dla wielu projektantów świat Haute Couture wciąż pozostaje wielkim marzeniem a wpływ wielkich domów mody widzieliśmy wielokrotnie w tegorocznych kreacjach. Osobiście miałam okazję poznać kilka ambitnych kolekcji na Radom Fashion Week (przeczytasz o tym TUTAJ).
Do stworzenia własnych kolekcji w tym roku przystąpiły wielkie gwiazdy, między innymi Kanye West dla Adidas Originals Yeezy. Podobno rzeczy, pokazane na wybiegu, były wykupione chwilę po pokazie. Nie smućcie się, jeżeli to byliście nie wy: nie mniej ciekawe ubrania i dodatki można znaleźć u polskich projektantów, jedną z okazji by się z nimi zapoznać są targi mody. W Warszawie taka okazja wypada kilkukrotnie w ciągu miesiąca, na jednym z takich wydarzeń,  targach Slow Fashion byłam i pisałam TUTAJ.


W ciagu roku poznałam kilka ciekawych kanałów YT, które warto obserwować, ostatnio na fb poleciałam wam filmiki z serii 100 years of. Mój kanał YT wystartował również w tym roku i znajdziecie go TUTAJ

Prawie co tydzień pojawiają się nowe hashtagi, fala popularności których dobiega nawet najbardziej oddalone strony świata w minuty. Tak było z #thedress, #armcandy, #greyhair, #followmeto. Wiedzieliście przy okazji, że każda publikacja na Instagram popularnych it girls kosztuje do 300 tys dolarów?! Moje konto nie nabrało jeszcze takich obrotów ale serdecznie zapraszam do obserwacji TUTAJ.

Niewiarygodne ale książka z selfie Kim Kardashian została wyprzedana w pierwszą minutę po jej premierze. Ta wiadomość nie daje mi spokoju do tej pory. Nie wiem jak możemy mówić o poziomie kultury i edukacji młodego pokolenia. Jeżeli cokolwiek podkusiło was do zakupu tego "wybitnego dzieła", to natychmiast odłóżcie je w kąt. Fakt - żyjemy w czasach selfie i snapczatow ale nie dajmy się zwariować. Na zmianę polecam bardzo emocjonalną autobiografie polskiej blogerki autorki coeursdefoxes - "Nie boje się ciemności". Pisałam o niej TUTAJ.Te małe żółte stworzenia - Minionki przywróciły modę na ogrodniczki. Mogliście również zobaczyć kilka odważnych stylizacji z ogrodniczkami na moim blogu.Największa popularnością cieszyły się te stylizacje: 


Co dodali byście do tej listy najważniejszych wydarzeń roku 2015 w przemyśle mody?2 comments:

Share
zBLOGowani.pl