8 December 2015

#Outfit baby, it's cold outside!

Już tydzień grudnia za nami. Oznacza to, że jesteśmy coraz bliżej świąt Bożego Narodzenia :). Zapakowaliście już prezenty? Zdecydowaliście co osobiście chcecie dostać pod choinkę? Wiem wiem, jeszcze dużo czasu, zdążycie! 
Ja w miarę możliwości wybieram się na polowanie prezentów i upominków, co drugi tydzień przerywane przez nawracającą chorobę, chyba tak już trzeci miesiąc. Lekarze rezygnują z antybiotyków tak jak i z dodatkowych badań, radząc mi zdrowo się odżywiać, brać witaminki i dłużej spać. Ciekawe zalecenia... W międzyczasie muszę pracować i kurować synka, z którym pociągamy nosem na zmianę: jemu też radzą zrobić badania na alergię. Kto w tym kraju uczy, że alergia jest zakaźna?.. 
Tym czasem pomyślałam sobie, że leżakowanie w domu wcale nie musi być nudne, wystarczy dobrać odpowiedni strój. Dzisiaj pokażę Wam zimowy ubiór, który ratuje przed zimnem oraz smutkami! Zabrakło mi może tylko ładnego komina w tle i padającego śniegu za oknem :P 

Hello beauties!

One week of december has passed, which means that Christmas is coming closer. Have you already bought all the presents? I know, I know, still too much time to do this :)
I'm trying to prepare as many things as I can earlier: the third month I'm struggling with some health problems. Seems that medicine in Poland is something like Druid magic : instead of studying my case in details doctors refuse to provide me with a serious treatment. They all advise me to sleep and eat well, check the allergic reactions and so on. I meantioned too many times that me and my son have the same problem and it cannot be an allergy.. 
Today I've decided to show you that winter is a perfect time to wear warm onesies and cool socks at home. The only thing is missing here is fireplace on the background :)

What I'm wearing:

Onesie - Lidl
Knee socks - Calzedonia
13 comments:

 1. Great post and amazing pictures :)...thx for sharing!

  ReplyDelete
 2. Też muszę w końcu wybrać się po prezenty, bo czasu coraz mniej :)

  ReplyDelete
 3. bardzo fajna pizamka i klimat :)


  zapraszam do mnie !

  ReplyDelete
 4. Jaka słodka piżamka! Świetne zdjęcia :)

  ReplyDelete
 5. Lovely post!!!
  Have a good week!!!:)))

  Besos, desde España, Marcela♥

  ReplyDelete
 6. Odliczam do świat i w ogóle do wolnego. Jakie słodkie zdjęcia *.*
  Zapraszam na nowego posta
  Odbicie lustra…

  ReplyDelete
 7. Ale swietne zdjęcia , bardzo podoba mi się gif ;)
  http://xthy.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. Jeju prześliczny ten kombinezonik♥
  xxpadzixx.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. ale śliczne zdjęcia;)

  http://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. NICE NIGHTWEAR
  NEW BLOG POST
  http://melodyjacob1.blogspot.com/2015/12/caramel-culotte-pants-and-kimono-suit.html

  ReplyDelete

Share
zBLOGowani.pl