O mnie21 lat mieszkałam w Rosji - tam się urodziłam i miałam szansę rozpocząć karierę w zawodzie.
Znam trzy języki ale kiedy próbuję mówić we wszystkich na raz, to wydaję mi się że robię tysiąc błędów w każdym.
Będąc dzieckiem chciałam zostać nauczycielką, teraz wolałabym zostać aniołkiem Victoria's Secret, choć z brakującymi piętnastoma centymetrami wzrostu.
Jednym z powodów do prowadzenia bloga było zainteresowanie koleżanek moim życiem za granicą oraz moim stylem. Przy pierwszym poście złapałam się na myśli, że nie mogę pominąć porównania stylistyki europejskiej i wschodniej: jest naprawdę dużo różnic i tajemnic dobrego stylu i tu i tam. Czasami jestem gdzieś po środku między glamourem rosyjskiej divy a zachodnioeuropejskim street stylem. Tym akurat się nie przejmuję: to połączenie pozwala mi tworzyć mój własny styl.Interesują mnie moda i styl, które przenikają we wszystkie sfery naszego życia. Zdaje mi się, że wiem na temat mody wystarczająco dużo, a później mam wrażenie, że jednak nie wiem nic. 

W swoim blogu próbuję przenieść inspiracje wielkich domów mody w codzienność; wprost z wybiegów na ulice miasta, kształtując własny wizerunek i napełniając swoje życie pięknem ludzkiej twórczości. Udowadniam tym samym między innymi, że kwestia wyglądu osobistego może zmieścić się w każdym budżecie; wszystkie moje stylizacje ograniczam pewną kwotą, więc są one szeroko dostępne. Nie naśladuję ślepo wszystkich trendów, rzeczy od projektantów są mile widziane aczkolwiek nie są przedmiotem fetyszyzmu. Kierują mną między innymi zasady slow fashion: kupuję rozsądnie, preferuję jakość nad ilością. Staram się oceniać wszystkie trendy w modzie, lecz nie zawsze pozytywnie; niech Was nie zdziwią więc krytyczne treści mojego autorstwa. O tym i innych aspektach mojego życia dowiecie się z wpisów na moim blogu.
Od zawsze walczą we mnie dwie osoby: rozsądna dziewczyna o analitycznym myśleniu i shopoholiczka o niestandardowym umyśle. To jednak ta pierwsza kontroluje wydatki dzięki pasji do slow fashion, ta druga natomiast ciągle wymyśla i tworzy coś nowego. 

Mam nadzieję, że moje spostrzeżenia wobec obecnych trendów w modzie, zasad slow fashion, pasji do tworzenia własnego stylu i uniwersalnej garderoby będą dla was zarówno ciekawe jak i przydatne


Share
zBLOGowani.pl