2 June 2015

12 hot make-up inspirations from Cannes Film Festival 2015

Witajcie moi kochani!
Wiem, że omawiam ten temat trochę po terminie. W sumie do ostatniej chwili nie wiedziałam czy zostanie to przeze mnie opublikowane. Long story short: Glamour Russia razem z Loreal Paris stworzyli ciekawy i zarazem przydatny tutorial zawierający w sobie 12 najciekawszych makijaży, po jednym z każdego dnia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Moim zdaniem trafili w dziesiątkę ponieważ Festiwal w Cannes to jedno z tych wydarzeń, które każdego roku kreuje nowe trendy w modzie.
Ogromnym plusem tego poradnika jest to, że jest bardzo intuicyjny nawet jeśli napisany jest tylko w języku rosyjskim. Makijaż każdej z gwiazd z czerwonego dywanu pokazany jest na zdjęciu, do każdego dołączony został filmik rosyjskiej blogerki Aliny FlyCloud i schemat jak powtórzyć ten look. 
Lepiej raz zobaczyć niż tysiąc razy usłyszeć, dlatego postaram się na poniższych zdjęciach opisać jak z niego korzystać. Serdecznie zapraszam!


Tutorial znajdziemy ->TU<-


Uprościć nawigacje pomoże nam menu w lewym górnym rogu, które przekieruje nas do zdjęcia gwiazdy z wideo, listy kosmetyków których używa makijażysta Loreal Paris i na samym końcu do 11 innych propozycji makijażu. 
Poniżej wszystko jest już jasne: po prawej - zdjęcie, po lewej - krótkie wideo z kosmetyczką. Wszystkie kroki, ruchy i kosmetyki pokazane najdokładniej jak tylko jest to możliwe. Nie słuchałam nawet co mówi gdyż opis jest wcale niepotrzebny. Niewątpliwym minusem jest jakość wideo, które przyznam szczerze mogło być lepsze.  

Jesteś fanką/fanem kosmetyków Loreal Paris? Poniższa lista jest przeznaczona dla ciebie (niestety nie wszystkie kosmetyki są dostępne w Polsce). Chcecie sprawdzić makijaż na sobie? Jest to możliwe dla posiadaczy urządzeń z iOS i Android, gdyż Loreal udostępnia tam aplikację MakeUp Genius która jest po prostu... genialna. Każdy z tych makijaży można najpierw "przymierzyć" w aplikacji mobilnej a później już powtórzyć przed własnym lustrem. 


Najbardziej spodobała mi się część kolejna, mianowicie swego rodzaju szablon dla brunetek i dla kobiet o jasnym kolorze włosów i skóry twarzy (niestety bez wyróżnienia blondynka, ruda czy szatynka). Jak widać na przykładzie Doutzen Krouse będzie on się delikatnie różnił. W tym jest klucz do udanego makijażu. Gdzie wybrać inny makijaż? Śmiało zjeżdżamy na dół i klikamy na obrazek gwiazdy :) Miłej zabawy :)
Hello guys!
Welcome to a new post with 12 hot make-up inspirations prepared and published by Glamour Russia together with Loreal Paris. 
Did you follow with Cannes Festival this year? I sure you did, so did Glamour Russia team in coop with LorealParis. Beside of numerous relations from festival they made a "how to" make-up tutorial following latest trends and inspirations. Everyday their stylist picked up one red carpet star to recreate her look. Yes, this page is on Russian but to be honest - you don't need to read all the comments. I'll try to guide you and you'll see that it so simple!
First of all, make sure you are on it ->klik here<-
In the up left corner you'll find a main menu so you don't need to scroll down and can just jump to section you are looking for. And it's only 3 of them: makeup tutorial, cosmetics a long with MakeUp Genius tool link, and 12 Cannes 2015 looks.Still want to scroll down? Then first you'll find will be a Hollywood star pic. Hah! I think it s the only place in whole tutorial you can read Latin letters :D
At left hand side of pic you can find a short video tutorial: it really worth to see. Loreal Paris girl shows all the steps of her make up (which is extremely easy to repeat yourself even without listen to her).Next part I found extremely helpful: as you might noticed the same colors won't present the same way on dark hair and blonde hair girl. That's why here you can find two ideas of the same look and ways to apply the same products (same product - diff colors). Worth to check it, girls!


And finally, what look you're going to wear today?! Check the list of 12 inspirations at the very bottom of the page ( or 3 tab in menu). My favorite look is Doutzen Kroes and yours ?:)


No comments:

Post a Comment

Share
zBLOGowani.pl