17 July 2016

Sunday detoks po warszawsku

Cześć kochani!

Nie jest to oczywiście wpis z przepisami na koktajle #detox. Nie udzielam się w dziedzinie, o której nie mam zielonego pojęcia. Jestem bardziej od strony detoksu zmysłów i umysły, ponieważ sama uczę się "resetować" układ nerwowy i zwalczać zmęczenie. Zresztą miesiąc temu pisałam Wam o problemach z motywacją, czas to poprawić! Jesteście ze mną? To do dzieła!

 Łazienki Królewskie 2016


Psychologowie i doświadczone blogerzy polecają wybrać jeden dzień w tygodniu i przeznaczyć go na wypoczynek i totalne odłączenie się od nadpobudliwych czynności, które są źródłem codziennego przemęczenia. Wszystkie nasze zmysły potrzebują na chwile ograniczyć natłok informacji.

Wieczór przed takim dniem spędzam, spacerując w parku

Odkryłam Łazienki Królewskie na nowo. Będąc ostatnim razem do samego zamknięcia czuliśmy się wyjątkowo, tak jak by cały park należał do nas. Nieliczni turyści pojawiały się na drodze aż do samej 23-ej ale nie zmieniało to uczucia bycia samemu w miejscu, które pamięta potężny kawał historii stolicy.

Japoński ogród Łazienki Królewskie 2016

 Łazienki Królewskie w nocy


Śniadanie po za domem
Joga na świeżym powietrzu 


Słyszeliście już o bezpłatnych sesjach jogi? Sprawdźcie koniecznie, czy w waszym mieście są podobne oferty. Na szczęście dowiedziałam się o jodze z Dorota Kobos w Łazienkach Królewskich (koniecznie sprawdźcie link do wydarzenia) jeszcze w zeszłym roku, od tego czasu staram się znaleźć półtory godziny czasu każdą niedziele bym pod okiem doświadczonej i bardzo zaangażowanej osoby ćwiczyć asany. Mocna dawka energii jest mi zawsze po tych ćwiczeniach gwarantowana

Dorota Kobos joga w Łazienkach Królewskich


Kolacja na świeżym powietrzu (np. n balkonie)


Na zakończenie dnia - lekka kolacja na balkonie przy zapalonych świecach. Czas iść spać w wygodnej i jednocześnie seksownej koronkowej piżamie :)

3 comments:

 1. Lovely pics dear! Have a great weekend! kisses

  ReplyDelete
 2. Amazing photos

  http://www.blackdressinspiration.com

  ReplyDelete
 3. Świetny post jak i zdjęcia! Zapraszam też do mnie: markovaallie.blogspot.com

  ReplyDelete

Share
zBLOGowani.pl