15 September 2016

Naturalne piękno z Annabelle Minerals

Wielokrotnie w przeciągu ostatnich miesięcy trafiałam na motywujące artykuły o prawdziwym pięknie kobiety bez makijażu. Następnie, ruszył #nomakeupchallege, w którym już wzięło udział wiele osób z Polski i zagranicy. Jaki jest powód takiej popularności? Pragniemy udowodnić światu, jak wygląda naturalne piękno. Naturalność wreszcie zrobiła się trendy, naturalność jest nowym must-havem każdej kobiety. Granica jednak jest płynna i często widzimy swoje niedoskonałości, których za wszelką cenę chcemy się pozbyć. Na pomóc nam przychodzą kosmetyki, które pomagają utworzyć jak najbardziej naturalny makijaż i przy tym dbają o naszą cerę. Mowa między innymi o kosmetykach mineralnych.


 Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dlaczego więc wybieram kosmetyki mineralne?

  • Przede wszystkim - dzięki nim uzyskuję cerę o jędrnym wyglądzie z wyrównanym kolorem.
  • Przez kilka godzin cera nie przetłuszcza się ale jednocześnie nie jest narażona na przesuszenie.
  • Strach przed zatkanymi porami znikł po pierwszym użyciu, ponieważ mineralne kosmetyki dbają o zdrowy stan cery, dzięki składnikom naturalnego pochodzenia. 
  • Nie są przeciwwskazane osobom ze skórą wrażliwą i / albo trądzikową. Jest dla mnie to duży plus, ponieważ w zależności od pory roku, moja cera zachowuje się nieprzewidywanie.
  • Przyjemnym zaskoczeniem jest ten fakt, że nie mają terminu ważności :D
 mineralne kosmetyki

W dzisiejszym poście, zarówno jak i w poniższym filmiku pokażę Wam, jak wykonuję niewymagający makijaż za pomocą kosmetyków mineralnych polskiej firmy Annabelle Minerals. Tak, prawda, użyłam tylko pudru i różu, zrezygnowałam z podkładów, korektorów i rozświetlaczy, ale zaspokajając najbardziej wymagających od razu odpowiadam: te kosmetyki również dostępne :)


Makijaż:

Annabelle Minerals - puder matujący 
Annabelle Minerals - róż mineralny odcień Rose


 mineralne kosmetyki

 kosmetyki mineralne annabelle minerals

annabelle minerals kosmetyki mineralne

 kosmetyki naturalne mineralne
zBLOGowani.pl
6 comments:

Share
zBLOGowani.pl