30 April 2015

And she's always gone too long anytime she goes away


Witajcie kochani w moim kolejnym poście! Przykro jest o tym pisać, ale w Polsce jeden słoneczny dzień przepada na dziesięć zimnych, pochmurnych i deszczowych. Tydzień temu mogliśmy w pełni cieszyć się pogodnym weekendem a dziś znowu z niechęcią wychodzę z domu. Chciałam nakręcić pierwszy filmik na swoim kanale YT ale nie mogę trafić na dobrą pogodę albo na moment kiedy mam pół godziny wolnego czasu! Na pocieszenie i poprawę humoru dzielę się z Wami moim ulubionym outfitem tej wiosny. Trochę w stylu military ale wciąż zwiewny i bardzo dziewczęcy. Te wszystkie kwiatki-koronki są na prawdę banałem :D Jak myślicie?

Jak wasze samopoczucie? Co u was nowego słychać?
Ostatnio przygotowując każdy kolejny post, bardzo przeżywam, że nie umiem przekazać wszystkiego czego chcę; nawet gdy zaczynam już pisać, to zawsze wychodzi coś innego niż myślę. Układam tekst w głowie i wydaję mi się on być ciekawym, jednak w momencie gdy przelewam go na papier - nie mogę uwierzyć w to co widzę. Zdjęcia wychodzą jednak nie takie ładne; tekst wydaje się być banalnym i mało nowatorskim. Czasami jestem pełna emocji i piszę niezwykle ciekawym językiem i wspominam dość zabawne historie powiązane z tematem.. Niestety kiedy sprawdzam swój tekst następnego dnia, to większość kasuję, bo uważam go za nudny i wcale niepotrzebny moim czytelnikom. Właśnie przez to przestałam ostatnio publikować swoje teksty i czuję, że tracę pewność w tym co robię.....


What I'm wearing:

Sunglasses - River Island
Shirt Dress - H&M
Leggins - Allegro
Open-toe shoes - Deichmann 
Bag - AlbatrossВсем привет!
Сегодня я приготовила для вас замечательный и по-настоящему весенний outfit! Пока что весна нам не радует, и один солнечный день стоит нам десяти промозглых и по-осеннему дождливых. Не успеешь примерить новое платье, как на следующий день ищешь в шкафу по прятанные сапоги. Поэтому я решила поделиться с вами лучиком солнца и позитивным настроением, а при случае показать мой новый образ. 

А что у вас нового? Успели ли вы провести инвентаризацию гардероба: спрятать пальто, от которых уже болят плечи, и вывесить юбки-солнца и шелковые платья?


What I'm wearing:

Sunglasses - River Island
Shirt Dress - H&M
Leggins - Allegro
Open-toe shoes - Deichmann 
Bag - Albatross

No comments:

Post a Comment

Share
zBLOGowani.pl