3 September 2015

Pamiętnik wakacyjnych stylizacji


Witajcie kochani! 
Nie mogę się z tym pogodzić ale w kalendarzu jest już 1 września!. Tak długo oczekiwane lato już za nami i pozostanie jedynie w naszych wspomnieniach. W powietrzu czuć zbliżającą się jesień: dni robią się coraz krótsze, poranki są zimniejsze i często nieprzyjemne. Z końcem lata przychodzi również koniec sezonu streestyle'owego blogowania. Osobiście nie umiem układać ciekawych stylizacji w sezonie jesienno-zimowym, więc pewnie wykorzystam te dni przygotowując materiał na zapas. Najbardziej przeżywam to, że niedługo bezchmurne niebo na kilka miesięcy ustąpi smutnej szarości. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzi najwyższa pora pisania jesiennych poradników :)
Mówiąc o pisaniu: czy pamiętacie jak co roku w szkole przygotowywaliście "wspomnienia z wakacji"? Zawsze miałam z tym problem, ponieważ wyjeżdżałam tylko do swojej babci, która mieszkała kilku przystanków autobusowych od mojego domu. Rzadko mi się zdarzało wyjechać poza miasto, gdzie mieszkała druga babcia. Ona zawsze była zajęta i przez całe lato mieszkał u niej ktoś z rodziny lub znajomych. Będąc dzieckiem, nie byłam nad morzem ani na żadnej wycieczce. Jedynie od czasu do czasu wyciągałam ojca na spacery nad staw. Mój pamiętnik wakacyjny wyglądał przez to beznadziejnie i smutno. Studia na uczelni wyższej, a później za granicą, dały mi więcej możliwości, lecz wtedy nie musiałam już pisać o swoich wakacjach :)
W tym roku, kochani, przesiedziałam całe lato w pracy i na szczęście udało mi się namówić męża na wyjazd za granicę. Jeżeli wszystko ułoży się według mojej myśli, to w połowię września podzielę się z Wami przepisem na dobre, wczesnojesienne wakacje!
Dzisiaj pozwolę sobie pożegnać się z latem, przedstawiając Wam stylizacje, które pojawiły się na moim blogu w przeciągu ostatnich trzech miesięcy. Jeżeli coś z tego Was ominęło - śmiało klikajcie w zdjęcie a link przekieruje do odpowiedniego postu..

Powiedzcie mi lepiej jakim było Wasze lato 2015??

Hello my dear friends!
How are you doing this week? How do you feel about getting back to school? I remember that each year in primary school started with "How did I spend my summer" story. Mine were always short and informative, to be honest I've never been at sea side, I've never went on family trips. I remember only few times I visited my granny in her summer house, it was almost 30 kilometers far from my home town and it was the farest vacations I've ever had in my childhood. Later, studiyng in University or doing my master degree in Poland I visited so many new places, I've seen almost whole Europe. However knowone was interested in "How did I spend my summer" anymore :)
Today I'd like to share with my outfit story from this summer, if you've seen some of them, do not worry. Just click on the pic and you'll be redirected to the post accordingly. 
And how do you feel about your summer?  

I jeszcze jedna w tym tygodniu! (One more this week)
Dziękuję za oglądanie!
I hope you like it!

3 comments:

 1. widzę, że to było bardzo udane lato! :) wrześniowe wczasy są bardzo przyjemne :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Fajne stylizacje :) Ja już tęsknię za latem ;/

  ReplyDelete
 3. Piękne stylizacje:)
  ten czas strasznie szybko leci,miejmy nadzieję,że wrzesień zostawi jeszcze trochę lata:)

  ReplyDelete

Share
zBLOGowani.pl